МОЛОДІЖНА РАДА

опубліковано 22.05.2024

ПРОТОКОЛ

Установчих зборів для формування складу Молодіжної ради при Пришибській сільській раді від 22.05.2024 року

Фото без описуФото без описуФото без описуопубліковано 17.05.2024

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ

ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ

МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРИ ПРИШИБСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ

Пришибська сільська рада повідомляє, що 22 травня 2024 року о 10:00 год. в актовій залі Пришибського центру культури та дозвілля за адресою с. Пришиб, вул. Центральна, 40 відбудуться установчі збори Молодіжної ради при Пришибській сільській раді. До участі запрошується склад ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування складу Молодіжної ради при Пришибській сільській раді (затверджений розпорядженням сільського голови від 16.02.2024 №17), колишній голова молодіжної ради, члени-кандидати до складу Молодіжної ради при Пришибській сільській раді.

До складу Молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років, які є:

-представниками громадських об’єднань та/або відокремлених підрозділів громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій, що провадять діяльність у сфері молодіжної політики, які зареєстровані в установленому порядку та/або провадять діяльність на території Пришибської СТГ(за згодою);

-представниками закладів освіти, учнівських або студентських самоврядувань;

-жителями Пришибської СТГ, які делегуються до складу Молодіжної ради.

До складу Молодіжної ради може бути обрано не більше одного представника від кожного інституту громадянського суспільства, що виявив бажання увійти до складу молодіжної ради.

Склад Молодіжної ради буде сформовано на установчих зборах шляхом голосування за кандидатів, які присутні особисто або дистанційно з використанням платформи Google Meet.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву з особистим підписом. До заяви додати: біографічну довідка із зазначенням прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи та інших даних, які заявник бажає повідомити; копію паспорта громадянина України.

Підставами для відмови в участі в установчих зборах є:

-невідповідність документів, поданих заявником, згідно вимог Положення про молодіжну раду при Пришибській сільській раді;

-неусунення заявником невідповідності поданих документів  вимогам, встановленим Положенням про молодіжну раду при Пришибській сільській раді, у визначений строк;

-невідповідність інституту громадянського суспільства або делегованого ним представника вимогам, установленим Положенням про молодіжну раду при Пришибській сільській раді;

-недостовірність інформації, що міститься в документах, поданих для участі в установчих зборах;

-відмова заявника від участі в установчих  зборах шляхом надсилання ініціативній групі офіційного листа;

-перебування інституту громадянського суспільства, який делегував свого  представника для участі в установчих зборах, у процесі припинення.

Відповідальні особи:

СТРОКОТОВА Наталія Борисівна – головний спеціаліст відділу освіти, культури, спорту та туризму виконавчого комітету Пришибської сільської ради, +380 97 041 9699;

НАМІНАС Юлія Петрівна – спортсмен-інструктор відділу освіти, культури, спорту та туризму виконавчого комітету Пришибської сільської ради, +380 98 746 1949;

ЧЕРНИШ Маргарита Олегівна – спеціаліст відділу освіти, культури, спорту та туризму виконавчого комітету Пришибської сільської ради,
+380 67 250 2371.

1. Про утворення ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування складу молодіжної ради при Пришибській сільській раді (оприлюднено 16.02.2024)