ПРОЄКТИ РІШЕНЬ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ 05.06.2024

1. Про внесення змін до показників бюджету Пришибської сільської територіальної громади на 2024 рік. Додаток 1. Додаток 2.

2. Про взяття на облік громадян які потребують надання житлового приміщення з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на території Пришибської сільської територіальної громади та надання квартир внутрішньо переміщеним особам з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

3. Про затвердження Порядку взяття громадян на соціальний квартирний облік, їх перебування на такому обліку, зняття з нього та надання соціального житла особам, які потребують соціального захисту (у новій редакції).

4. Про зняття з первинного обліку дітей, які залишились без батьківського піклування, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

5. Про зняття з первинного обліку дітей, які залишились без батьківського піклування, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

6. Про взяття на квартирний облік.

7. Про надання соціального житла.