ПРОЄКТИ РІШЕНЬ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ 01.05.2024

1. Про внесення змін до показників бюджету Пришибської сільської територіальної громади на 2024 рік.

2. Про затвердження дефектного акту на виконання робіт з поточного ремонту Криничанського сільського будинку культури.

3. Про затвердження дефектного акту на виконання робіт з поточного ремонту Комендантівського сільського клубу.

4. Про затвердження робочого проекту та експертного звіту Товариства з обмеженою відповідальністю «ЕКОЕКСПЕРТИЗА» №1052/23 від 15 грудня 2023 (редакція №2) щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту ліцею «ЛІДЕР» Пришибської сільської ради за адресою вул.Центральна,19 с.Пришиб.

5. Про затвердження робочого проекту та експертного звіту Товариства з обмеженою відповідальністю «ЕКОЕКСПЕРТИЗА ЮА» №0032Ю/24 від 15 квітня 2024 щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Реконструкція будівлі та впорядкування території закладу дошкільної освіти (центр розвитку дитини) «Веселка» Пришибської сільської ради по вул.Садовій, 13А в с.Пришиб Кременчуцького району, Полтавської області. Коригування».

6. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Пришибської сільської ради 26 жовтня 2024 року № 92.

7. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

8.  . Про утворення робочої групи з питань визначення потреб населення Пришибської територіальної громади у соціальних послугах.

9.. Про затвердження висновку органу опіки та піклування на здійснення правочину, а саме укладення  та підписання договору оренди земельної ділянки від імені неповнолітньої дитини.

10. Про затвердження висновку органу опіки та піклування на здійснення правочину, а саме укладення  та підписання договору оренди земельної ділянки від імені неповнолітньої дитини.

11. Про літнє оздоровлення учнів ліцею «ЛІДЕР» ПРИШИБСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ.