ПРОЄКТИ РІШЕНЬ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ 23.01.2024

1. Про роботу відділу бухгалтерського обліку та звітності за 2023 рік.

2. Про роботу відділу управління персоналом, організаційної роботи, документообігу та зв’язку з громадськістю за 2023 рік.

3. Про визначення переліку об’єктів та види робіт для засуджених до покарання у виді громадських робіт на 2024 рік.

4. Про роботу відділу економічного розвитку, інвестицій, містобудування, архітектури, земельних відносин та комунальної власності за 2023 рік

5. Про роботу КП «ПРИШИБСЬКЕ» за 2023 рік.

6. Про роботу МПО с.Пришиб за 2023 рік.

7. Про роботу відділу освіти, культури, спорту та туризму за 2023 рік.

8. Про затвердження Плану роботи виконавчого комітету Пришибської сільської ради на 2024 рік.

9. Про затвердження Плану роботи відділу управління персоналом, організаційної роботи, документообігу та зв’язку з громадськістю на 2024 рік.

10. Про роботу КНП «Центр ПМСД Пришибської сільської ради» за 2023 рік.

11. Про затвердження Положення, паспортів та рекомендації про використання шкільних автобусів.

12. Про схвалення інвестиційного паспорту Пришибської сільської територіальної громади.

13. Про затвердження річного плану заходів із запобігання виникненю пожеж Місцевої пожежної охорони села Пришиб Кременчуцького району.

14. Про роботу відділу праці, соціального захисту населення та охорони здоров’я за 2023 рік.

15. Про визначення видів робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських (суспільно-корисних) робіт, та переліку об’єктів, на яких порушники виконуватимуть такі роботи на 2024 рік.

16. Про роботу фінансового відділу за 2023 рік.

17. Про роботу центру надання адміністративних послуг за 2023 рік.

18. Про роботу юридичного сектору за 2023 рік.

19. Про затвердження Плану заходів щодо запобігання і протидії проявам корупції та корупційних діянь у виконавчому комітеті Пришибської сільської ради на 2024 рік.