ПРОЄКТИ РІШЕНЬ 39 СЕСІЇ 8 СКЛИКАННЯ

опубліковано 15.03.2024

1. Про передачу майна в оперативне управління та користування виконавчому комітету Пришибської сільської ради.

2. Про затвердження Програми інформаційної політики та зв’язків з громадськістю на 2024-2027 роки.

3. Про внесення змін до програми розроблення містобудівних та землевпорядних робіт на території Пришибської сільської територіальної громади на 2021-2025 роки». Додаток.

4. Про здійснення державного контролю за використанням та охороною земель (у новій редакції).

5. Про затвердження структури та штатного розпису виконавчого комітету Пришибської сільської ради на 2024 рік (у новій редакції).

6. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності орієнтовною площею 0,0018га для розміщення східних відвалів ТОВ «Єристівського ГЗК» на території Пришибської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області, за межами населених пунктів.

7. Про укладення договору оплати авансового внеску та проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок за рахунок внесеного покупцем авансу.

8. Про продовження договору оренди землі від 12 серпня 2012р ФГ «Відродження Агро» на земельну ділянку кадастровий номер 5322484800:05:000:0304 площею 0,4585 га.

9. Про продовження договору оренди землі від 12 серпня 2012 р. ФГ «Відродження Агро» на земельну ділянку кадастровий номер 5322484800:05:000:0303 площею 5,3517 га.

10. Про затвердження технічної документаціїі із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на (місцевості) для ведення фермерського господарства з подальшою передачею в оренду ФГ « РОСТ-АГРО 2017».

11. Про поновлення договору оренди землі № б/н від 24 квітня 2017р ФГ «РОСТ - АГРО 2017» на земельну ділянку кадастровий номер 5321883800:00:009:0134 площею 5,0188 га.

12. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів (с. Комендантівка, с. Черемушки, с. Олександрія, с. Колісники, с. Дабинівка, с. Криничне, с. Пилипенки, с. Порубаї) Пришибської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.

13. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів с. Малики Пришибської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.

14. Про проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності орієнтованої площі 7,00га з земель запасу розташованої на території Пришибської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.

15. Про затвердження Програми проведення нормативної грошової оцінки земель населенних пунктів Пришибської сільської ради на 2024 – 2025 роки

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Полежай Ігоря Станіславовича.

17. Про внесення змін до показників бюджету Пришибської сільської територіальної громади на 2024 рік.

18. Про надання матеріальної допомоги у разі поранення військовослужбовця під час забезпечення оборони України захисту безпеки населення та інтересів держави.

19. Про внесення змін до Програми підтримки Сил Безпеки й оборони України в 2024-2026 роках.

20. Про внесення змін до Програми з питань будівництва, реконструкції, капітального ремонту обʼєктів комунальної власності Пришибської сільської територіальної громади Полтавської області на 2022-2027 роки. Додаток.

21. Про передачу в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення (для сінокосіння та випасу худоби) гр. Вороновському Сергію Олександровичу.

22. Про передачу в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення (для сінокосіння та випасу худоби) гр. Калашнику Анатолію Івановичу.

23. Про передачу в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення (для сінокосіння та випасу худоби) гр. Берсану Юрію Олексійовичу.

24. Про передачу в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення (для сінокосіння та випасу худоби) гр. Порубаю Віктору Пантелійовичу.

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель та передачу в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення (під проектними польовими дорогами).

26. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності площею 14,7888 га  ТОВ «Єристівського ГЗК» на території Пришибської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.

27. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі на місцевості гр. Сорокі Нелі Петрівні.

28. Про надання одноразової грошової допомоги учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

29. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів с. Кобелячок Пришибської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.

30. Про передачу коштів у вигляді субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів.