Навчальна поїздка до Пришибської ОТГ

Дата: 14.06.2018 16:30

14 червня 2018 року Пришибська  об"єднана територіальна громада  в рамках навчальної поїздки приймала  регіональних радників просторового планування, регіонального розвитку  та муніципальних послуг Центрів  розвитку місцевого самоврядування м. Київ та областей України на чолі  з представниками Полтавського відокремленого підрозділу ЦРМС. В ході візиту сільський голова  Пришибської ОТГ  Городянко В.І. та  спеціаліст - землевпорядник сільської ради Дудник К.А. поділилися з учасниками делегації  досвідом  роботи сільської ради в сфері  просторового планування, розроблення генеральних планів, зонуваня.  схеми санітарної очистки  територій населених пунктів Пришибської сільської ради. Також гості ознайомилися  з  об"єктами інфраструктури громади, завітали до Пришибського  центру культури та  дозвілля,  Пришибської загальноосвітньої школи 1-111 ступенів. Було організовано екскурсію на ТОВ "Єристівський ГЗК", яку  цікаво та змістовно провів технічний директор ТОВ "Єристівський ГЗК"  Олюха Віктор Сергійович. Делегація отримала  масу приємних  вражень від побаченого та почутого.