Чорнобиль… Весни обірване суцвіття

Того квітня
І найстрашніший в світі
Герць.

У цей день у 1986 році на Чорнобильській атомній електростанції стався вибух, який спричинив соціально-екологічну катастрофу глобальних масштабів. Ця катастрофа вважалася найбільшою за всю історію ядерної енергетики (до вибуху на АЕС “Фукусіма-1”) як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.. Наслідки Чорнобиля стали драматичним уроком для цивілізації, суворим попередженням щодо масштабу відповідальності за життя, здоров’я людей і екологічну безпеку планети, яку взяла на себе сучасна наука.

Ось вже 34 роки біль і тривога Чорнобиля залишається в наших серцях. Ці відчуття змушують кожного зупинитись і озирнутись в той страшний 1986-й… Хоча стільки років минуло відтоді, а пам’ять наша зберігає все до найменших подробиць, бо надто вражаючими і болючими були ці подробиці. Але Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності наших земляків. Страшна трагедія не оминула і жителів нашої громади. Серед сотні тисяч учасників ліквідації наслідків аварії – і наші жителі, які  тієї квітучої весни, ризикуючи своїм життям та здоров’ям, відправились на зустріч невідомій небезпеці, виконували свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу  і подальшого розповсюдження радіації.

Низький уклін усім нашим Героям – чорнобильцям! Щиро бажаємо всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, спокою та довгих років життя. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

Низько схиляємо голови перед тими,  хто відлетів у вічність.