В рамках Комплексної програми соціального захисту населення Полтавської області та з метою додаткової соціальної підтримки осіб, які захищають незалежність, суверенітет, територіальну цілісність України, безпеку населення та інтереси держави у зв’язк

Дата: 08.08.2022 08:51

А саме:
? виплати одноразової грошової допомоги з обласного бюджету особам, які отримали поранення, контузії, каліцтва, одержаних під час захисту незалежності, суверенітету, територіальної цілісності України, безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією рф проти України.

? виплати одноразової грошової допомоги з обласного бюджету членам сімей загиблих (померлих) осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією рф проти України.

??Для отримання грошової допомоги особа письмово звертається до органів державної влади, місцевого самоврядування або безпосередньо до Комісії з відповідною ??заявою, до якої додає відповідний перелік документів??.

?Перелік документів до кожного виду виплат наведено на слайді, а також розміщено на офіційних ресурсах (на сайті Полтавської ОВА http://surl.li/cpatp та на сайті Департаменту http://plsz.gov.ua/sgyATO.html )

??Подати документи можна до??:

??уповноваженої особи виконавчого органу сільської, селищної, міської ради або центру надання адміністративних послуг;
??територіального управління соціального захисту населення;
??надіслати поштою до Комісії з розгляду питань з надання матеріального допомоги населенню з обласного бюджету за адресою:
?36023, м.Полтава, вул.Ціолковського 47, каб. 106

??Додаткова інформація та консультації із зазначених питань за телефонами:
+38 (0532) 63-28-65, 63-09-36