Шановні жителі Пришибської територіальної громади! У сміливості два кольори: Вітаю Вас з Днем Державного Прапора України!

Дата: 23.08.2022 16:08

Шановні жителі Пришибської територіальної громади!

У сміливості два кольори: Вітаю Вас з Днем Державного Прапора України!

Це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Прапор - символ слави багатьох поколінь українців, він пов'язує воєдино трудові подвиги і бойові перемоги, наукові відкриття та культурні досягнення.

Український народ зробив свій історичний вибір – бути Україні незалежною і суверенною державою! Сьогодні  наша країна, весь український народ проходить через тяжке випробування: окупацію ворогом, який хоче забрати найголовніше - нашу волю та свободу. Долаючи труднощі, відстоюючи незалежність та недоторканість територій, ми розуміємо, що головна цінність та мета обраного нами шляху – це мирне небо, щасливі родини та світле майбутнє.

Цей день є одним з найбільш знакових свят в історії України. Ставлячись з повагою до державних символів України, ми віддаємо дань пам'яті героїчного минулого країни, шануємо непорушний зв'язок часів і спадкоємність поколінь, дбайливо зберігаємо культурні традиції українського народу.

Український прапор відтепер набув зовсім іншого значення: зі стандартного державного символу він став символом незламної боротьби сильної нації. Сьогодні кожен українець відчуває свою особисту відповідальність та трепет у серці, коли бачить, як майорить наш прапор.

Головний скарб нашої громади – це Ви, його жителі. Наша мета – сильна, заможна і процвітаюча Україна! Тож бажаю кожному із Вас  міцного здоров’я, родинного щастя, добра, віри,  злагоди,  благополуччя і сімейного затишку та миру в нашій рідній Україні.

Зі святом!

сільський голова                                          Валентина ГОРОДЯНКО