Шановні жителі Пришибської територіальної громади! Вітаю Вас з Днем Незалежності України!

Дата: 24.08.2022 11:37

Шановні жителі Пришибської територіальної громади!

Вітаю Вас з Днем Незалежності України!

У середу, 24 серпня, українці святкують найважчий День Незалежності у своїй історії. Наразі країна йде тернистим, але усвідомленим шляхом затвердження єдиної нації, борючись не тільки за власну ідентичність, але й за право існування.

Безумовно, ці роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас – випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі. Тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано скільки життів і крові. Впевнена у безхмарному завтрашньому дні України. Цей день обов’язково настане і тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні на благо Батьківщини і проникнемося почуттям патріотизму до своєї громади та своєї України. Повірте, без цього дуже важко досягти поставленої мети. Вірю – ми її досягнемо!

Вітаю з Днем незалежності України й бажаю жити довго і щасливо у квітучій країні під мирним небом, з чудовим настроєм і з великим ентузіазмом, з безмірною любов'ю в серці та вічною любов'ю до Батьківщини.

сільський голова                                          Валентина ГОРОДЯНКО