Привітання Пришибського сільського голови з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана.

Дата: 01.10.2022 15:20

Шановні мешканці старшого покоління Пришибської територіальної громади!

В цей день ми низько схиляємо перед вами голову.

Нехай завжди Вас оточують увагою і піклуванням близькі люди, нехай тішать своїми успіхами діти, внуки, правнуки і нехай ніщо не засмучує ваші будні.

Ви достойно виховували дітей, а сьогодні передаєте свій досвід внукам та правнукам. Ви завжди вірили в кращі часи і вчили нас цьому ж. І кращі часи настануть. Обов’язково запанують мир і злагода на нашій землі.

Кожна людина заслуговує на гідну старість і не повинна почуватися самотньою. Турбота про людей похилого вікунеобхідна кожної хвилини.               Висловлюємо слова вдячності колективу  відповідальних, уважних і доброзичливих працівників відділення стаціонарного догляду, соціальним працівникам та соціальним робітникам центру надання соціальних послуг виконавчого комітету Пришибської сільської ради  за щоденну турботу про людей похилого віку.

Міцного здоров’я вам, довгих років життя, сердечного тепла, любові,  душевного спокою і мирного неба над головою.

Нехай Господь та ЗСУ береже всіх нас!

З повагою,

Сільський голова                   Валентина ГОРОДЯНКО