Сьогодні вітаємо з професійним святом сержантський склад Сил оборони України!

Дата: 18.11.2023 17:16

Фото без описуЗ 2019 року День сержанта відзначаємо 18 листопада – відколи в ЗСУ почалася реформа сержантського складу.

В сучасному українському війську роль сержанта суттєво інша, ніж це було раніше: зараз це – лідер і наставник для підлеглих. Молодший командир, здатний брати на себе відповідальність та, за потреби, замінити командира підрозділу.

Якщо команда бачить у своєму сержанті справжнього лідера, його накази та рішення ніколи не поставлять під сумнів та сумлінно виконуватимуть.

Молодший командний склад – потужна сила, і вона має бути максимально ефективна. Сержант – основа війська. Навчений, вмотивований професіонал, взірець для солдатів і опора для офіцера, людина, яка має не тільки високі бойові навички, але й визначні лідерські якості.

Нині в Силах оборони України проходять військову службу сержанти, які мають військові звання:

- молодший сержант,

- сержант,

- старший сержант,

- головний сержант,

- штаб-сержант,

- майстер-сержант.

Сьогодні українське військо, як ніколи, сильне та професійне, і потребує вмотивованих кваліфікованих кадрів. Навчають сержантів краще, ніж у всі попередні роки.

Бажаєш бути лідером та вести за собою підлеглих до перемоги? Обирай навчання у військових коледжах сержантського складу! За подробицями Звертайся до ТЦК та СП за місцем проживання!