За 10 місяців 2023 року платники Полтавщини зареєстрували понад 20 тисяч РРО/ПРРО

Дата: 02.04.2024 20:25

Фахівці управління податкових сервісів Головного управління ДПС у Полтавській області на постійній основі проводять інформаційно – роз’яснювальну роботу із платниками податків щодо порядку та особливостей реєстрації РРО/ПРРО.

Фото без опису   Станом на 1 листопада 2023 року зареєстровано 12 912 програмних реєстраторів розрахункових операцій (ПРРО) та  9 110 класичних реєстраторів розрахункових операцій (РРО).

В. о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Алла Рябкова зауважила, що тільки у жовтні поточного року платниками податків Полтавщини зареєстровано 509 класичних РРО та 1559 програмних РРО.

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області нагадують, що з актуальними матеріалами щодо  застосування РРО та ПРРО, можна ознайомитись у банері «Програмні РРО» за посиланням  - https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/ .

Крім того, звертаємо увагу суб’єктів господарювання, що в розділі "Онлайн-навчання" офіційного вебпорталу ДПС вони мають можливість ознайомитись із відповідями на актуальні запитання, зокрема, з інструкціями щодо використання програмних та класичних РРО: https://tax.gov.ua/baneryi/onlayn-navchannya/zastosuvannya-rro-prro/.