ПРОЄКТИ РІШЕНЬ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ 28.08.2024

1. Про внесення змін до показників бюджету Пришибської сільської територіальної громади на 2024 рік. Додаток 1. Додаток 2. Додаток 3.

2. Про затвердження Положення, паспортів та рекомендації про порядок використання шкільних автобусів.

3. . Про затвердження схеми та графіка шкільного автобуса для підвезення вихованців ЗДО (ЦРД) «ВЕСЕЛКА».

4. Про присвоєння поштової адреси.

5. Про присвоєння поштової адреси.

6. Про затвердження титулу об’єкта будівництва «Капітальний ремонт адміністративної будівлі в с. Кобелячок, в т.ч. для розміщення поліцейського офіцеру громади по вул. Світанкова, 16 в с. Кобелячок Кременчуцького району Полтавської області (Коригування)». Титул.

7. Про затвердження робочого проекту та експертного звіту ТОВ «ЕКОЕКСПЕРТИЗА» №1550Е/08/24 від 19.08.2024 року щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт адміністративної будівлі в с. Кобелячок, в т.ч. для розміщення поліцейського офіцеру громади по вул. Світанкова, 16 в с. Кобелячок Кременчуцького району Полтавської області(Коригування)».

8. Про надання дозволу на розробку робочого проєку «Нове будівництво централізованої захисної споруди цивільного захисту для обслуговування потреб бюджетних установ та мешканців с. Пришиб та території Закладу дошкільної освіти (центр розвитку дитини) «Веселка» Пришибської сільської ради по вул. Садова,13А в селі Пришиб Кременчуцького району Полтавської області» (в новій редакції).

9. Про надання дозволу на розробку робочого проєку «Нове будівництво централізованої захисної споруди цивільного захисту населення для обслуговування потреб бюджетних установ та мешканців с. Пришиб на території ЛІЦЕЮ «ЛІДЕР» ПРИШИБСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ по вул. Центральна, 19 в с. Пришиб Кременчуцького району Полтавської області» (в новій редакції).

10. Про затвердження робочого проекту та експертного звіту Товариства з обмеженою відповідальністю «НАУКОВО-ЕКСПЕРТНИЙ ЦЕНТР БУДІВЕЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ «ЄКСПЕРТИЗА ЗО» №106/24П від 06 серпня 2024 року щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Реконструкція мереж теплопостачання (підготовка до опалювального сезону) Комендантівського сільського клубу за адресою вул. Миру. 68 в с. Комендантівка Кременчуцького району Полтавської області» (зовнішнє газопостачання).

11. Про затвердження робочого проекту та експертного звіту Товариства з обмеженою відповідальністю «ЕКОЕКСПЕРТИЗА» №1678Е/07/24 від 31 липня 2024 року щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт (термомодернізація) Кобелячківського сільського будинку культури за адресою вул. Світанкова, 21 с. Кобелячок».

12. Про взяття на квартирний облік.