СТРІЧКА НОВИН

Адміністрація КНП «Центр ПМСД Пришибської сільської ради»  повідомляє

з 1.03.2020 року стало можливим, для зручності   мешканців, записатися  на прийом до лікаря загальної практики-сімейної медицини Пришибської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини за телефоном:         0672983673

14:30 27.02.2020

"ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА" . Інформація Департаменту екології та природних ресурсів

Департамент  екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації повідомляє  про створення  Державною службою геології на надр України спільно з ДНВП "Геоінформ України", НАК "Надра України", ДГП "Укргеофізика" та УкрДГРІ "Інвестиційного атласу надрокористувача" - одного із  елементів загальної урядової політики, яка спрямована на залучення інвесторів, у тому числі й  іноземних, для розвитку ресурсного потенціалу України.

10:55 19.02.2020

Інформація Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості

Сьогодні чимало компаній будують свій бізнес на максимальному використанні праці неоформлених працівників. Така практика руйнує трудові відносини і показує, наскільки бізнес нехтує правом працівників бути повноцінною стороною цих відносин.

12:08 14.02.2020

Регіональне відділення фонду державного майна України по Полтавській області  інформує:

Регіональне відділення фонду державного майна України по Полтавській області інформує:

Відповідно до статті 10  Закону України "Про приватизацію державного і комунального майна", наказу Фонду  державного майна України від  28.12.2019 року № 1574 "Про затвердження переліків  об'єктів малої приватизації, що підлягають приватизації в  2020 році", Регіональне відділення Фонду державного майна України  по Полтавській та Сумській областях надає перелік  об'єктів державної власності, що підлягають приватизації в 2020 році:

16:08 04.02.2020